Een S 1000 RR of een R 1200 GS – iedere BMW motorfiets kan met trots zeggen: “Ich bin ein Berliner”. De productie van alle BMW motorfietsen vindt plaats in Berlijn, de hoofdstad van Duitsland. Je kunt met BERRT een kijkje achter de schermen van de BMW Motorradfabriek nemen. Vanaf de eerste stadia van de productie, door naar de spuitcabine en het transport, hier zie je het hele proces van hoe een BMW motorfiets wordt gemaakt.
ALGEMEEN
Voor het eerst organiseren wij een fabrieksbezoek aan de BMW Motorrad fabriek in Berlijn. Deze 5-daagse reis omvat een mooie route op de 2-daagse heenreis, met (indien mogelijk) hier en daar onverharde wegen en prachtige slingerende asfaltwegen.
Het reisprograma
De 5-daagse reis is als volgt opgebouwd:
- Dag 1 en 2: gezamenlijke heenreis via mooie binnendoor wegen en waar mogelijk onverharde paden.
- Dag 3: ‘s morgens bezoek aan de BMW Motorrad fabriek. ‘s middags vrije besteding.
- Dag 4: Bezichtigen historische locaties en shoppen in Berlijn op eigen gelegenheid.
- Dag 5: terugreis op eigen gelegenheid.
De groep bestaat uit maximaal 8 Nederlandse deelnemers en Bert Duursma als reisbegeleider.
Voor wie bedoeld
Deze reis is geschikt voor rijders die veilig, vlot en geroutineerd op asfalt en ook op gravel- en zandwegen kunnen rijden. Het offroad gehalte zal beperkt zijn. Eventueel kan er ok een route op alleen asfalt gereden worden.
Voorwaarden en Herroepingsrecht
Op deze reis zijn de reisvoorwaarden van BERRT van toepassing.
Deze voorwaarden dienen voor aanvang van de reis te worden ondertekend door de deelnemer. Bekijk de reisvoorwaarden>>
Op alle reizen en trainingen van BERRT is het zgn. herroepingsrecht uitgesloten, omdat deze reizen en trainingen zijn aan te merken als diensten met betrekking tot vrijetijdsbesteding waarvan de uitvoering is voorzien op een bepaalde datum / in een bepaalde periode.